AKTUALNOŚCI

Aktualności

Prezentacja czteroosobowego poduszkowca PRH-04

 

Przedstawiamy wykonany przez nas według własnego projektu czteroosobowy poduszkowiec PRH-04. Pojazd zaprojektowany głównie z myślą o wykonywaniu zadań ratowniczo-patrolowych jest ekonomiczny i prosty w eksploatacji, charakteryzuje się też niskim poziomem hałasu. Poduszkowiec oferujemy z bogatym wyposażeniem dodatkowym podstawowym i opcjonalnym (m.in. kabina, oświetlenie, echosonda, nawigacja GPS, przyczepa transportowa i inne). Zapraszamy do pobrania prezentacji modelu poduszkowca PRH-04 w formacie PDF

Informacja w sprawie zamówień i sprzedaży: biuro@poduszkowce.com.pl

Szczegółowe informacje dotyczące tego poduszkowca znajdą Państwo w zakładce w menu bocznym.

 

 

Trofea sezonu 2011

 

Przedstawiamy Państwu trofea zdobyte przez nasz zespół w sezonie 2011, a wśród nich nagrody uzyskane dzięki doskonałym osiągom nowego modelu poduszkowca, wykonanego wg własnego projektu Pawła Rogowskiego.

 

Klipy filmowe z wyścigów EHF Grand Prix 2011 z Prudhomat we Francji

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrań filmowych z wyścigów EHF Grand Prix 2011 z Prudhomat we Francji:

 

II miejsce w klasie F50 w wyścigach EHF Grand Prix Słowacja 2011

 

W wyścigach, jakie zostały rozegrane w ramach EHF Grand Prix 2011 w dniach 23.-24. lipca 2011 r.  na Słowacji, Paweł Rogowski zajął II miejsce w klasie F50.

 

Zdjęcia nowego poduszkowca

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć produkowanego przez nas poduszkowca sportowego. Konstrukcja doskonale sprawdziła się podczas tegorocznych wyścigów EHF Grand Prix we Francji.

 

EHF Grand Prix Włoch 2011 – Prudhomat, Francja – 04-05 czerwca 2011

 

W dniach 04-05 czerwca br. zespół Kolno Hovercraft Racing Team weźmie udział w zawodach European Hovercraft Federation Grand Prix Włoch, które zostaną rozegrane w miejscowości Prudhomat we Francji.

 

Terminy i miejsca EHF Grand Prix 2011

 

Zapraszamy do zapoznania się z terminami i miejscami European Hovercraft Federation Grand Prix 2011:

 

Współpraca z Miastem Kolno

 

Uczestnictwo Pawła Rogowskiego w międzynarodowych zawodach sportowych było okazją do zaprezentowania miasta Kolno i jego oferty inwestycyjnej. Wyjazd Pawła Rogowskiego na Mistrzostwa Świata Poduszkowców oraz na Mistrzostwa Europy Poduszkowców w 2010 r. był współfinansowany w ramach promocji projektu „Przygotowanie terenów pod inwestycje z zakresu produkcji i nowoczesnych usług w Kolnie”.