Komercyjne

Poduszkowce Komercyjne, transportowe i badawcze.

Poduszkowce sprawdzają się najlepiej w warunkach, w których tradycyjne łodzi mają trudności z poruszaniem się, lub w których wcale nie mogą się poruszać. Jeżeli zachodzi potrzeba poruszania się po lądzie, płytkiej wodzie, piachu, błocie, skale, łące, gruzie, lodzie, czy przełomach rzek i kataraktach, a do tego z dużą prędkością (do 40 węzłów), nasza firma ma dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Nasze doświadczenie wykracza poza budowę poduszkowców. Technika poduszki powietrznej wykorzystywana jest w przeróżnych celach, wojskowych, paramilitarnych oraz komercyjnych. Eurohover Sp. z o.o. to lider w zakresie wdrażania i tych rozwiązań w celu jak najpełniejszego zaspokojenia potrzeb klienta.

Poduszkowce wytwarzają zaledwie 0,07 atmosfery nacisku na powierzchnię (gdy pracuje silnik, a poduszka powietrzna jest aktywna), podczas gdy stojący na ziemi dorosły człowiek generuje 0,55 atmosfery nacisku. Poduszkowiec to maszyna w pełni ziemnowodna, dzięki czemu nawet po wyłączeniu silników unosi się na wodzie, niczym barka. Poduszkowiec radzi sobie doskonale również na płytkiej wodzie, miękkim błocie, twardym lodzie, w tundrze, na lądolodzie, mokrym piasku oraz głębokiej wodzie i na zwykłym lądzie.

poduszkowiec komercyjny

Zastosowanie poduszkowca w przemyśle.