O NAS

O NAS

Informacje o firmie

 

Poduszkowcowy Klub Sportowy to firma prowadzona przez  konstruktora, mechanika i pilota poduszkowców posiadającego licencję pilota poduszkowców F1, uczestnika krajowych i międzynarodowych zawodów poduszkowcowych.

Poduszkowcowy Klub Sportowy działa w czterech dziedzinach:

– działalność innowacyjno-wdrożeniowa, ukierunkowana na konstruowanie i produkcję poduszkowców sportowych i ratowniczych (ratownictwo lodowe, wodne i powodziowe) oraz poduszkowców patrolowych,

– serwis pojazdów poduszkowcowych, w tym naprawy powypadkowe oraz przeglądy i serwis pojazdów przed zawodami sportowymi, także serwis sprzętu pływającego (łodzi), w szczególności naprawy kadłubów i jednostek napędowych,

– dystrybucja części zamiennych do poduszkowców,

– działalność edukacyjno-sportowa, czyli świadczenie usług w zakresie nauki pilotażu pojazdów poduszkowcowych oraz prowadzenie zespołu rajdowego HOVERCRAFT RACING TEAM, jak też działalność na rzecz popularyzacji tej dziedziny sportu.

. Pełne informacje teleadresowe zostały zamieszczone w zakładce „Kontakt” Mapę z naniesioną lokalizacją naszej firmy znajdą Państwo tutaj: „Kontakt”