Poduszkowce na imprezę

Poduszkowce na imprezę integracyjną lub event.

Loty Poduszkowcem wypożyczalnia:

poduszkowiec na imprezę integracyjną, firmowy event, akcje marketingowe itp.:

Opcja 1

5000 PLN – poduszkowiec do 10 godzin / dobę: wynajęcie poduszkowca z obsługą na imprezę integracyjną, plenerową, festyn, do akcji marketingowej np: promocji produktu, miasta lub gminy. Istnieje możliwością oklejenia poduszkowca według życzenia zamawiającego – za dodatkową opłatą: projekt, wydruk, oklejenie poduszkowca realizowane przez drukarnię i agencję reklamową.

W cenę wynajmu wliczone jest paliwo do poduszkowa na na loty od 6-8 godzin, obsługa techniczna, pilot poduszkowca, niezbędne wyposażenie, transport poduszkowca z limitem do 100 km do i z  Bydgoszczy (licząc w obie strony limit w cenie to 200 km).

 

Opcja 2

600 PLN za godzinę lotów plus koszty dojazdów i ewentualne koszty noclegów. Usługę realizujemy przy zamówieniu minimum 3 godzin lotów w promieniu do około 150km od Bydgoszczy i 5 godzin w przypadku dalszych lokalizacji.

 

Opcja 3

600 PLN za godzinę lotów na terenie  łąk i wybiegów dla koni.

 

Opcja 4

600 PLN za godzinę lotów w jednym z 16 miast, w którym latamy systematycznie zgodnie z harmonogramem lotów. Jeśli w danym terminie i konkretnej miejscowości będzie możliwość obsłużenia dodatkowych klientów to możemy obsłużyć Państwa ekipę we wskazanej przez nas lokalizacji i w wyznaczonych godzinach. Zaoszczędzają Państwo w ten sposób dodatkowe koszty związane z naszym dojazdem i ewentualnymi noclegami w terminie wyznaczonym specjalnie dla Państwa.

 

Niezależnie od wybranej opcji rezerwacje przyjmujemy wyłącznie po dokonaniu przedpłaty na 100% wartości usługi.

Wszelkie informacje: biuro@poduszkowce.com.pl