Sportowe

Poduszkowce sportowe, wyścigowe i zawodnicze.

Wykorzystanie ultra-nowoczesnych materiałów połączone z najwyższą jakością wykończenia i sprawności technicznej, stawia poduszkowce w czołówce najbardziej funkcjonalnych pojazdów wyścigowych na świecie. Zaprojektowane w sposób bezkompromisowy z najnowocześniejszych materiałów,  osiągają maksymalne prędkości, a jednocześnie są najlżejszymi produkowanymi obecnie poduszkowcami. Zarówno kadłub, jak główne elementy konstrukcji poduszkowców wyścigowych Poduszkowce wykonane są z ultra-lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe i kevlar. Prawdziwie wyścigowe zawieszenie sprawia, że pilot zachowuje pełną kontrolę nad każdym ruchem maszyny, nawet w najtrudniejszych warunkach. Stale rozwijamy technologie zwiększające wydajność, bezpieczeństwo i atrakcyjność naszych produktów.

 

Pojazdy te nie należą do tanich w zakupie, ani w utrzymaniu. Należy jednak pamiętać, iż Ferrari i KOENIGSEGG też nie należą do produktów tanich i ekonomicznych

 

Jeżeli rozważasz poważnie zakup takiej maszyny, skontaktuj się z nami, a z pewnością przedyskutujemy warunki zakupu oraz dobierzemy odpowiednią maszynę do twoich potrzeb i możliwości.

 

poduszkowiec sportowy

Poduszkowiec sportowy na trasie rajdu w Polsce. Rywalizacja na wodzie.

Zobacz również: RACING TEAM MISTRZOSTWA